Polityka prywatności

Jeśli zastanawiasz się jakie dane są kolekcjonowane w tym internetowym dzienniku snów, po co i przez kogo - jesteś w dobrym miejscu.

Google (w tym Google Analytics i FeedBurner)
Na tym blogu są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa klienta użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane firmie Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.

Jeśli zdecydujesz się na zapisanie do newslettera, Twój adres email posłuży FeedBurnerowi jedynie do przesyłania powiadomień o nowych wpisach na tym blogu (nie szanuję spamu). W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i, tym samym, wymazać swój adres email z bazy FeedBurnera.

Disqus
Jeśli zdecydujesz się na komentarz jako "gość", Twój nick/imię, adres IP i adres email będą figurować w systemach Disqusa. Przed zatwierdzeniem komentarza pojawią się pola wyboru, z pomocą których będzie można oznaczyć swoje preferencje związane z przetwarzaniem danych przez Disqus.